اقامت ترکیهمطالب خواندنیمطالب مفید

مزایای اقامت در ترکیه

مزایای اقامت در ترکیه

 ترکیه جایی برای زندگی

 کشور ترکیه به دلیل ویژگی های منحصر بفرد هر شهرش، برای هر شخصی در دنیا دارای جذابیت است. برای مثال استانبول تنها شهر جهان است که دو قاره را به یکدیگر متصل می کند. شهری که هم در آسیا و هم در اروپا واقع شده و چیزی بیش از یک پل میان دو قاره است. در واقع ترکیه کشوری است که در آن جهان غرب و شرق در جهات وسیع تری یکدیگر را ملاقات میکنند. ترکیه در ترکیب این دو فرهنگ و ایفای نقش خانه ای برای غنا و میراث فرهنگی و تاریخی هزاران سال، موفق عمل کرده است.

زندگی در کشور ترکیه نسبت به سایر کشور های دیگر مثل آلمان و یا کانادا از مزایای بیشتری برخوردار است. کسانی که در کشور ترکیه اقامت دارند به راحتی می توانند اقامت دائم این کشور را کسب نمایند و همچنین اقدام به دریافت پاسپورت ترکیه ای نمایند. در کشور ترکیه تحصیل در مقاطع دانشگاهی بسیار ارزان است و همچنین شما می توانید با قیمتی مناسب مسکن تهیه نمایید.از دیگر مزایای زندگی در این کشور دارا بودن حساب بانکی برای خود می باشد. افراد بین المللی که در این کشور اقامت دارند می توانند به راحتی اقدام به دریافت وام ،تسهیلات و خرید وسایل نقلیه با کمترین بهره نمایند. همچنین امکان دریافت شماره های بین المللی تلفن در ترکیه برای تجارت شما است.

همچنین سیستم آموزش عالی ترکیه در دهه های اخیر از جهت کیفی به طرز چشم گیری پیشرفت داشته است. دانشگاه های ترکیه اکنون بازه غنی از انتخاب را پیش روی دانشجویان خارجی قرار می دهند. کیفیت این سیستم در فهرستهای رتبه بندی بین المللی منعکس شده است. بر اساس رتبه بندی ۷ دانشگاه ترکیه در فهرست ۱۰۰ دانشگاه برتر جهان قرار دارند که از میان آنها سه دانشگاه در فهرست ۱۰ دانشگاه اول این لیست قرار دارند. دانشگاه های ترکیه سطح بالایی از کیفیت تحصیل را ارائه میدهند. تعداد دانشگاه هایی که در آنها دوره ها به زبان انگلیسی تدریس میشود رو به افزایش است این دوره ها شامل رشته های پزشکی، مهندسی، علوم انسانی، بازرگانی و مالی می شود. ترکیه از سال ۲۰۰۱ بخشی از Bologna Process و همچنین عضو بسیاری از پلت فرم های مختلف بین المللی است. و این بدین معناست که اولا تمامی دانشجویان می توانند تحصیلات خود را در دیگر کشورها بر مبنای (ECTS) (سیستم اروپایی انتقال اعتبار) ادامه دهند و ثانیا دانشجویان میتوانند مدرک خود را که در کشورهای دیگر شناخته شده است اخذ نمایند.

کشور ترکیه دارای تابستان‌های گرم و مرطوب و زمستان‌های سرد، بارانی و برفی دارد. این کشور دارای هوایی تمیز و سالم و مطبوعی است و هر چهار فصل را دارا می باشد.

از طریق مشاورین مجرب مارس گلوبال می توانید براحتی و با کمترین هزینه اقامت این کشور زیبا را برای خانواده خود کسب کنید

  • بالاتر از میدان تکسیم، خیابان جمهوریت، روبروی هتل هیلتون، ساختمان شماره ۹۳، پلاک ۳، استانبول – ترکیه
  • ۰۰۹۰۲۱۲۲۳۴۳۰۳۰
  • ۰۰۹۰۵۵۲۰۲۰۱۰۱۰
  • ۰۰۹۰۵۵۲۳۸۰۸۰۸۰
  • ۰۰۹۰۵۳۷۷۷۹۰۲۲۶
  • ساعت کار هر روز از ساعت ۹ صبح تا ۱۰ شب، حتی روزهای تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =