اخذ اقامت ترکیه

اخذ اقامت ترکیه تنها با ۱۰۰ لیر و در کوتاهترین زمان، توسط کارشناسان ما

اخذ اقامت ترکیه

اخذ اقامت یک ساله و دو ساله توریستی، کاری و دانشجویی و سایر

اقامت توریستی:

اخذ اقامت یک ساله و دو ساله توریستی ترکیه یکی از راحترین راههای حضور قانونی شما در ترکیه می‌باشد که با استفاده از آن امکان افتتاح حساب بانکی، گرفتن کردیت کارت، اجاره خانه، به نام زدن قبض آب و برق و گاز منزل و حتی امکان مراجعه به تمامی سفارتخانه ها جهت صدور ویزا به شما می دهد.

این نوع اقامت جهت نیاز توریستها و مسافرانی که موقتا در ترکیه حضور خواهند داشت صادر میشود. و  با این اقامت اجازه کار و تحصیل را نخواهید داشت و شامل وطن داشی (شهروندی) ترکیه نیز نمیباشد.

جهت اخذ این اقامت نیاز به خرید ملک یا ثبت شرکت نمی باشد و فقط با تنظیم اجاره نامه وثبت محضری جهت تاییدیه آدرس محل اقامت و گرفتن وقت از اداره مهاجرت، پر کردن فرمهای لازمه، بیمه درمانی و چهار قطعه عکس امکان پذیر میباشد.

فقط در شرایط استثنایی و در صورت لزوم مامور اداره مهاجرت میتواند موجودی حساب بانکی، سوء پیشینه کیفری ویا سایر مدارک را از شما بخواهد.

اقامت کاری:

جهت صدور این نوع اقامت راه حلهای مختلفی وجود دارد که بصورت مختصر توضیح خواهیم داد.

این اقامت برای بار اول یکساله، بار دوم دو ساله و بار سوم سه ساله صادر شده و بعد از پنج سال اقامت دائم شامل وطن داشی (شهروندی) ترکیه میباشد.

۱- استخدام شخص مورد نظر در یک شرکت معتبر و فعال که برای استخدام شخص خارجی حتما باید بالای پنج نفر کارمند رسمی ترک داشته باشد.

۲- با تاسیس شرکت نیز شخص مورد نظر میتواند با استخدام پنج کارمند ترک، فقط به مدت یک الی دو ماه تا زمان صدور مجوز کار و اقامت یک ساله، جهت دریافت مجوز کار و اقامت اقدام نماید و در صورت تمدید برای بار دوم حتما باید پنج کارمند ترک را به مدت شش ماه در شرکت استخدام نماید. و این روند برای اقامت کاری سه ساله نیز به این منوال صورت پذیر میباشد.

۳- راه حل سوم جهت گرفتن اقامت کاری که از طریق استخدام شخص مورد نظر برای خدمات منازل که شامل پرستاری از سالمند ویا مریض، پرستاری از کودک، نظافت منازل، باغچه بانی، راننده شخصی و سایر بوده و این راه حل سریعترین و بهترین راه حل ممکن میباشد.

سایر موارد اقامتی:

۱-  اقامت از طریق خرید ملک که امکان گرفتن اقامت یک، دو و سه ساله را به شما میدهد و بر خلاف مورد اقامت توریستی امکان وطن داشی(شهروندی) ترکیه را به شما خواهد داد ولی در این مورد نیز برای فعالیت کاری و تجاری حتما باید مراحل لازم طی شود.

۲- مورد تحصیلی که برای گرفتن این اقامت تحصیل در دانشگاه و مدارس ویا موسسه های آموزشی الزامی میباشد.

توضیحات: موارد ذکر شده جهت صدور انواع  اقامتها بصورت سطحی بوده و برای کسب اطلاعات بیشتر باید با مشاورین حقوقی شرکت مارس گلوبال تماس گرفته و اطلاعات لازمه را کسب نمایید

مدارک مورد نیاز

برای اقامت توریستی ۱ و ۲ ساله

 1. پاسپورت معتبر کشور مبدا و اعتبار کافی پاسپورت.
 2. ۴ قطعه عکس که در ۶ ماه گذشته گرفته شده باشند.
 3. بیمه درمانی شخص متقاضی به مدت درخواست اقامت.
 4. اجاره نامه رسمی تایید شده در نوتر ( محضر)
 5. پرداخت هزینه صدور کارت اقامت به دولت ترکیه.

لیست قیمت بیمه درمانی ترکیه

شرکت های بیمه در ترکیه برای محدوده های سنی مختلف هزینه متفاوتی اخذ می‌کنند.

برای مشاهده لیست قیمت بیمه درمانی برای خارجیان در ترکیه از لینک زیر استفاده کنید.

با ما تماس بگیرید

شرکت مارس گلوبال با کادری مجرب و با تجربه آماده انجام کارهای اقامتی شما اعم از بیمه، ثبت نام آنلاین و تنظیم قرارداد اجاره و محضری کردن آن و … است.

۰۰۹۰۲۱۲۲۳۴۳۰۳۱

با ما در ارتباط باشید

با عضویت در کانال تلگرام و تعقیب اینستاگرام و فیسبوک ما از آخرین آفر هتل ها و اخبار کنسرت ها با خبر شوید.

 • بالاتر از میدان تکسیم، خیابان جمهوریت، روبروی هتل هیلتون، ساختمان شماره ۹۳، پلاک ۳، استانبول – ترکیه
 • ۰۰۹۰۲۱۲۲۳۴۳۰۳۰
 • ۰۰۹۰۲۱۲۲۳۴۳۰۳۱
 • ۰۰۹۰۲۱۲۲۳۴۹۷۹۴
 • ۰۰۹۰۵۳۷۷۷۹۰۲۲۶
 • ساعت کار هر روز از ساعت ۹ صبح تا ۱۰ شب، حتی روزهای تعطیل